ŞEHİR, IŞIK VE İNSAN

ETKİLEYİCİ AMBİYANS

IŞIK KEYİF VERİR!

IŞIK ETRAFIMIZI SARIYOR, BİZİM İÇİN NEDEN ÖNEMLİ OLDUĞUNU HİSLERİMİZLE DE KAVRIYORUZ.GÜN DOĞUMUNUN İLK IŞININDAN, GÜN BATIMININ MUHTEŞEM MANZARASINDAN,GECEYİ AYDINLATAN YILDIZLARIN PARILDAMASINDAN KEYİF ALIRIZ.

DÜNYA, SİRKADİYEN RİTİMLERİMİZİN BÜYÜK ÖLÇÜDE GÜNEŞ TARAFINDAN KONTROL EDİLDİĞİ BİR GEZEGENDİR. SADECE IŞIĞI SEVMEK İÇİN DEĞİL,IŞIĞA İHTİYAÇ DUYACAK ŞEKİLDE EVRİMLEŞTİK; IŞIKTA İYİ GÖRÜRÜZ, GÜN IŞIĞINA MARUZ KALMAK BİZİ SAĞLIKLI TUTAR VE ÜRETKEN HAYATLA YAŞAMAMIZA OLANAK SUNAR.

YAPAY IŞIKTAN ÖNCE ÜRETKENLİĞİMİZ GÜNDÜZ SAATLERİYLE SINIRLIYDI. ATEŞ, GAZ IŞIĞI GİBİ ÇÖZÜMLERLE GÜNLERİMİZİ UZATMAYA ÇALIŞTIK. OYSA ŞİMDİ ELEKTRİKLE ÇALIŞAN AYDINLATMALAR BİZE DAHA UZUN SÜRE UYANIK KALMA, YENİ FİKİRLER BULMA, YENİLİKÇİ OLMA VE DÜNYAMIZ İÇİN GÜZEL ŞEYLER YAPABİLMEMİZİ SAĞLIYOR.

IŞIK, İNSAN ÜZERİNDEKİ BİLİMSEL ETKİLERİ HESAPLANARAK DOĞRU ŞEKİLDE KULLANILDIĞINDA; ZİYARETÇİLERİN RUH HALLERİNİ ETKİLEYEN, SICAK, İLGİ ÇEKİCİ BİR ATMOSFER YARATIR. ŞEHİRLER, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE KAMUSAL ALANLAR İÇİN ÖZEL OLARAK AYDINLATMALAR TASARLAYARAK, ZİYARETÇİLERİ CEZBEDEN ETKİLİ YAŞAM ALANLARI YARATMAK UZMANLIK GEREKTİRİR.

ŞEHİRLERİN ROMANTİK YÜZÜ

IŞIKLARIN ALTINDA ÇOK DAVETKAR

Ürünlerimizi İncelemek İster misiniz?

DIŞ MEKAN YAŞAM ALANLARINIZI ETKİLEYİCİ HALE GETİRMEK VE AYDINLATMANIN CAZİBESİYLE ZİYARETÇİ DENEYİMLERİ YARATMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN, YOLUNUZA IŞIK TUTALIM.
DENEYİM AYDINLATMASININ YAYA TRAFİĞİNİZİ ARTIRMANIZA, ZİYARETÇİLERİNİZİ MEMNUN ETMENİZE NASIL YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ HAKKINDA SİZE DAHA FAZLA BİLGİ VERMEK İSTERİZ.

Kişisel Verilerin Korunması Beta Aydınlatma Ltd. Şti. olarak başta temel hak ve özgürlüklerin korunması olmak üzere özel hayata ilişkin gizliliğin korunması, bilgi güvenliğinin sağlanması ve korunması, etik değerlere saygı öncelikli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dâhil, Şirketimizle ilişkili tüm gerçek kişilere ait kişisel verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak işliyor ve koruyoruz.